22.07.2011 20:06
Děkuji, že jste navštívili tuto stránku a doufám, že ji taky ohodnotíte pokud nedáte ano, napište prosím váš důvod do komentářů (úplně dole)

Shrnutí zápasů od 25.7. do 1.8.2011

03.08.2011 11:58

Ve středu k nám přijel soupeř, se kterým bojujeme o 3. místo v tabulce. Je to tým HC Lassesberg Plzen 1929. Zápas pro nám začal opět špatně, když se ve 4. minutě prosadil Česká republika Vadim Hartig. Naštěstí hned o 2 minuty bylo vyrovnáno, prosadil se Slovensko Ctibor Ožvalda. V 8. minutě nás poslal do vedení Lotyšsko Mārtiņš Balderis, ale v 15. minutě vyrovnal Česká republika Daniel Pekař. Hned ve 29 sekundě 2. třetiny nás poslal do vedení Lotyšsko Artūrs Vaininieks a za 92 sekund zvýšil na 4:2 Francie Benjamin Mongin. Bohužel ve 24. minutě snížil na 4:3 Francie Matheo Dany, ale ve 31. minutě navýšil náskok Lotyšsko Mārtiņš Balderis. Hostě už dokázali jen snížit na konečných 5:4 zásluhou Česká republika Daniel Pekaře

Zápasový report

V pátek jsem se utkali proti týmu Team noname 9352. Psát tady góly by bylo zbytečné a proto se můžete maximálně podívat na zápasový report. Výsledek zápasu 25:0. Tento zápas jsme pojali jako sehrávání mladých hráčů

V pondělí nás čekalo derby proti týmu HC Heřmanice. Nemělo se jednat o těžký zápas, ale nakonec jsem se strachoval o výsledek. Zápas pro nás nezačal špatně, když se prosadil Slovensko Ctibor Ožvalda. Bohužel v přesilovce vyrovnal Česká republika Vladimír Vybíral a tak se šlo do kabin za stavu 1:1. Ve 2. třetině se toho moc nestalo a tak se schylovalo k tomu, že do 3. třetiny půjdeme za stavu 1:1. Nakonec ale přecijen padl gól a to bohužel do naší sítě, střelcem byl Česká republika Gustav Procházka. Ve 3. třetině to byl obrovský tlak našeho týmu, který zužitkoval v 50. minutě Slovinsko Jan Žic. Za dalších 26 sekund nás poslal do vedení opět Slovinsko Jan Žic a v 53. minutě pojistil vítězství Slovensko Ctibor Ožvalda

S těmito zápasy jsou spokojen, s 3-i výhrami nelze být nespokojen a tak dávám známku 1